זולה - סופר מרקט, מזון וציוד לבעלי חיים
יעוץ והכוונה בכל נושא:
א' ב' ג' ד' ה'  - 20.00 - 8.30  |  ימי ו' וחגים: 15.00 - 18.00
טלפון להזמנות:
1700-50-60-44
מה אתם עושים על מנת לשפר את איכות החיים של הכלב שלכם? סביר להניח שבעלי הכלבים הממוצעים יצביעו על לא מעט דברים. כך, הם רוכשים עבור הכלב שלהם אוכל איכותי המותאם לו כמו כפפה ליד – אוכל מומלץ לגורים, למשל. לצד זה הם דואגים ליצירת סביבת מחייה אופטימלית לכלב, למשל מלונה או מיטה, ולאספקת אמצעים שישמרו על הכלב (מוצרי הדברה, למשל). רכישה של מוצרי טיפוח, ובראשם שמפו לכלבים, חייבת להיכנס לתמונה גם כן. אז מדוע אי אפשר לוותר עליהם?

נקודת המוצא: הכלב מאושר כשהוא נקי
שמפו לכלבים הוא האמצעי העיקרי המשמש לרחיצת הכלב, פעולה שצריכה להתבצע כשלעצמה במטרה לשמור על הכלב נקי ומסודר – ואין זה דבר מובן מאליו בהתחשב בעובדה שהוא נמצא מספר פעמים ביום בחוץ (אם לא כל הזמן או מרביתו), רובץ רוב הזמן על הרצפה המלוכלכת וכן הלאה. גם אם כלבים רבים לא ייהנו בהכרח מאקט השטיפה עצמו, התחושה שלהם לאחר מכן שווה הכל.

שמפו לכלבים מאפשר להסיר את הלכלוך מפרוותו של הכלב, לרענן את ריחה ואת רכותה של הפרווה ולשפר את ההרגשה האישית של הכלב בצורה משמעותית. חשוב לשים לב שיש סוגים שונים של שמפו לכלבים, אותם חייבים להתאים באופן מלא למאפיינים של חיית המחמד: ממש כמו שאתם רוכשים מזון לגורים בהתאמה לסוג הגור ולגיל שלו, כך גם לגבי אחוז ניכר ממוצרי הטיפוח לכלב.

כך תמצאו את השמפו האידיאלי
המקום אליו אתם צריכים להגיע על מנת לרכוש שמפו לכלבים הוא חנות המספקת את כל הציוד הדרוש לחיית המחמד האהובה הזו, כמו אוכל מומלץ לגורים, חטיפים, צעצועים, מוצרי הדברה או מוצרי טיפוח. חשוב לראות מיהי החברה העומדת מאחורי השמפו ולוודא שהיא שם מוכר בתחום. בין השמות הללו ניתן להזכיר את פליפט, את סרג'נטס ואחרות – חברות אשר השם שלהן הולך לפניהן בכל רחבי העולם.

זולה היא אחת הרשתות הגדולות והמובילות בישראל בתחום. תוכלו לרכוש בה את כל המוצרים בתחום: החל ממלונות ומיטות, דרך מזון לגורים או לכלבים בוגרים ועד לסוגים שונים של שמפו לכלבים. זולה מתחייבת לספק את המוצרים במחירים זולים ואטרקטיביים. היא מאפשרת לבצע את הרכישה באמצעות האינטרנט וליהנות ממשלוח חינם בסכום של 150 ש''ח ומעלה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מלונה לחתול

שמפו לכלבים

 
זולה - הרשת הגדולה והזולה בארץ למזון וציוד לבעלי חיים  |  טלפון להזמנות: 072-2575-269
צוות מיקצועי ואדיב עומד לרשותכם - ייעוץ וטרינרי בכל עת: א' ב' ג' ד' ה'  - 9.00 - 21.00    |    ימי ו' וחגים: 9.00 - 17.00
מותגים