זולה - סופר מרקט, מזון וציוד לבעלי חיים
יעוץ והכוונה בכל נושא:
א' ב' ג' ד' ה'  - 20.00 - 8.30  |  ימי ו' וחגים: 15.00 - 18.00
טלפון להזמנות:
1700-50-60-44
למה לבחור במוצר מזון כזה ולא אחר לחיית המחמד שלכם? מה היא הדרך הנכונה ביותר לגדל את חיית המחמד? מי הם המומחים הגדולים ביותר לגידול הכלב או החתול שלכם? מדוע מומלץ לרכוש מזון רק מהטובים ביותר?

כל כלב או חתול מביא עמו הרבה מאוד אושר הביתה. כל ילד או מבוגר ידע לספר על הכיף שבהתנהלות ובחיים עם בעל חיים כזה או אחר בבית. אולם על מנת שאותו בעל בית יהיה מאושר חשוב מאוד להבין כי גם חיית המחמד צריכה להיות מאושרת. חתול או כלב מאושר הוא אחד אשר יש לו את כל התנאים האופטימאליים לגדול. מזון לכלבים וכמו כן לחתולים הוא ההבדל הגדול והמשמעותי ביותר בין חיית מחמד בריאה ואנרגטית לבין חיית מחמד עצובה וכבויה.

רויאל קנין לחתולים הוא ללא ספק אחד מהמזונות המומלצים והחשובים ביותר עבור החתול שלכם. חשוב מאוד להבין כי גם חתולים אשר אינם יוצאים את פתח הבית עדיין יכולים להידבק במחלות ולהינזק ממזיקים כאלו או אחרים. בני הבית אשר יצאים החוצה מביאים איתם פשפשים ועוד מזיקים מסוגים שונים. רויאל קנין לחתולים יבטיח כי לחתול שלכם תהיה מערכת חיסונית איתנה.

כמו כן רויאל קנין לחתולים או כל סוג של מזון אחר צריך להתאים לסוג החתול שלכם. לכל סוג חתול צרכים אחרים ודרישות אחרות. בזולה מזון וציוד לכלבים וחתולים ניתן לקבל את ההדרכה המלאה לבחירת המזון המזין והמתאים ביותר.

מחפשים אוכל זול לחתולים? רק בזולה מזון וציוד לכלבים וחתולים!
לאורך יותר מעשרים שנים זולה מזון וציוד לכלבים וחתולים משרתת לקוחות רבים ונאמנים מאזורים שונים בארץ. בזולה מזון וציוד לכלבים וחתולים ניתן למצוא אוכל זול לחתולים ברמת איכות גבוהה ביותר. ניתן להזמין מזון והמשלוח יגיע עד הבית.

אוכל לגורי חתולים? למה לבחור בזולה מזון וציוד לכלבים וחתולים?
בזולה מזון וציוד לכלבים וחתולים ניתן למצוא את כל מה שנדרש עבור חיית המחמד שלכם תחת קורת גג אחת. אוכל לגורי חתולים, אוכל לגלבים, אוכל לבעלי כנף ועוד. כמו כן אביזרים ומצרים מסוגים שונים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שימורים לחתולים

רויאל קנין לחתולים

 
זולה - הרשת הגדולה והזולה בארץ למזון וציוד לבעלי חיים  |  טלפון להזמנות: 072-2575-269
צוות מיקצועי ואדיב עומד לרשותכם - ייעוץ וטרינרי בכל עת: א' ב' ג' ד' ה'  - 9.00 - 21.00    |    ימי ו' וחגים: 9.00 - 17.00
מותגים