זולה - סופר מרקט, מזון וציוד לבעלי חיים
יעוץ והכוונה בכל נושא:
א' ב' ג' ד' ה'  - 20.00 - 8.30  |  ימי ו' וחגים: 15.00 - 18.00
טלפון להזמנות:
1700-50-60-44
איך הכי נכון לגדל את החתול שלכם? מה היא מידת החשיבות של כל אמצעי העזר לגידול חתול? מה חשוב לדעת על גידול חיות מחמד? למה לבחור דווקא חול מתגבש לחתולים של זולה מזון וציוד לכלבים וחתולים?

המשמעות של חיית מחמד כזו או אחרת המסתובבת בביתכם היא אושר תמידי. חיות המחמד מוסיפות המון לאווירה הכללית בבית וכמו כן מעניקות רגעים מיוחדים של חום ואהבה. אולם על מנת לגדל את חיית המחמד שלכם, בין אם זה כלב או חתול, בצורה האופטימאלית חשוב מאוד לאפשר לכל אחד מבעלי הבית את האפשרויות הטובות ביותר והנוחות ביותר לגידול. חול מתגבש לחתולים הוא אחד הכלים המעולים ביותר לגידול חתול ביתי.

בניגוד לכלבים חתולים אינם זקוקים ליציאה מהבית לטובת עשיית צרכים או לכל צורך אחר. החתול אוהב את הטריטוריה שלו ומסתפק בכך. מצד אחד זה הוא יתרון גדול מאוד שכן אין צורך ביותר מידי מאמץ בגידול חתול בבית אולם עם זאת את כל צרכיו עושה החתול בבית. חול מתגבש לחתול היא האלטרנטיבה המעולה ביותר לשמירה על ההיגיינה בבית וכמו כן לטובת נוחיותו של בעל הבית.

כל מה שנדרש הוא לאסוף מידי פעם את אותו חול מיוחד אשר התגבש לאחר שהחתול עשה עת צרכיו ולזרוק לפח האשפה. חול מתגבש לחתולים מנטרל ריחות. מומלץ לקבל את הייעוץ וההכוונה לבחירת החול האיכותי ביותר.

אוכל לחתולים מומלץ? פנו אל המומחים של זולה מזון וציוד לכלבים וחתולים!
אוכל לחתולים מומלץ הוא הדרך הנכונה ביותר לגידולו של החתול שלכם ולשמירה על בריאותו. ישנם חתולים בעלי פרווה גדולה יותר וישנם חתולים שאינם שעירים. היות והחתול נוהג ללקק את עצמו לצורכי היגיינה הוא מחדיר שיער אל קיבתו ועלול לגרום לסיבוכים. אוכל חתולים מותאם לפי סוג החתול ימנע בעיות וסיבוכים מיותרים.

מזון איכותי לחתולים? למה לקנות בזולה מזון וציוד לכלבים וחתולים?
אין ספק כי לא ניתן להתפשר בכל הקשור לרכישת מזון איכותי לחתולים. זולה מזון וציוד לכלבים וחתולים מספקת בששת סניפיה את המזון ואת המוצרים האיכותיים ביותר המיוצרים אצל היצרנים המובילים בתחומם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מתקן גירוד לחתולים

חול מתגבש לחתולים

 
זולה - הרשת הגדולה והזולה בארץ למזון וציוד לבעלי חיים  |  טלפון להזמנות: 072-2575-269
צוות מיקצועי ואדיב עומד לרשותכם - ייעוץ וטרינרי בכל עת: א' ב' ג' ד' ה'  - 9.00 - 21.00    |    ימי ו' וחגים: 9.00 - 17.00
מותגים